Audyt telekomunikacyjny/energetyczny

Audyt telekomunikacyjny:

Wyślij do nas swoją fakturę za usługi telekomunikacyjne, takie jak: telefony stacjonarne, telefony komórkowe czy Internet, a my obniżymy Twoje rachunki nawet o 50%. Nieważne, że jesteś związany umowami lojalnościowymi ze swoim operatorem – będziemy renegocjować ich warunki! Nieważne, że masz swojego opiekuna – on zarabia na tym ile płacisz, a my na tym, ile oszczędzasz!

  1. Analiza faktur Klienta, weryfikacja dotychczasowych usług i aktualnych umów telekomunikacyjnych.
  2. Pisemne przedstawienie propozycji optymalizacji kosztów, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i oczekiwań.
  3. Pomoc i nadzór nad procesem wdrażania wybranych przez Ciebie zmian.
  4. Sporządzenie raportu końcowego podsumowującego nasz audyt telekomunikacyjny oraz stanowiącego podstawę do naliczenia naszego wynagrodzenia.

Wysokość Twojej oszczędności będzie stanowiła podstawę wynagrodzenia dla naszej firmy, dlatego mamy wspólny cel – jak największe oszczędności w Twojej firmie

Audyt energetyczny:

Wyślij do nas swoją fakturę za energię elektryczną lub paliwo gazowe, a my obniżymy Twoje rachunki nawet o 50% nie tylko na zmianie stawki czy taryfy, ale również na opłatach za dystrybucję.

  1. Analiza faktur Klienta, weryfikacja dotychczasowych taryf, stawek, wielkości zużycia, opłat dystrybucyjnych oraz weryfikacja aktualnych umów z dostawcą i dystrybutorem.
  2. Pisemne przedstawienie propozycji optymalizacji kosztów, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i oczekiwań oraz zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług.
  3. Pomoc i nadzór nad procesem wdrażania wybranych przez Ciebie zmian.
  4. Sporządzenie raportu końcowego podsumowującego nasz audyt energetyczny oraz stanowiącego podstawę do naliczenia naszego wynagrodzenia.

Wysokość Twojej oszczędności będzie stanowiła podstawę wynagrodzenia dla naszej firmy, dlatego mamy wspólny cel – jak największe oszczędności w Twojej firmie.

WYŚLIJ FAKTURĘ

Przesłaną fakturę za usługi telekomunikacyjne, energię elektryczną, gaz ziemny poddamy bezpłatnej analizie i poinformujemy Cię o możliwych oszczędnościach.

Zapraszamy do kontaktu:

pon – pt 8:00 – 16:00

Wybierz plik

Twoje dane, które udostępniasz nam za pomocą formularza kontaktowego, przetwarzamy w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość. Więcej informacji w zakładce RODO.

Udostępnij stronę

Szukasz wyjątkowego doradcy dla Twojego biznesu?