RODO

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Karol Górny prowadzący działalność pod firmą GÓRNY KAROL SPEED COM z siedzibą w Lublinie, będącym właścicielem marki Polskie Centrum Audytu Telekomunikacji (PCAT).

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez PCAT?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez PCAT możesz się skontaktować z wyznaczonym Specjalistą ds. Ochrony Danych, który udzieli Ci szczegółowych odpowiedzi na pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych.

Aby skontaktować się ze Specjalistą napisz na adres e-mail: [email protected] lub skieruj zapytanie na adres: ul. Bursaki 15, 20-150 Lublin.

Skąd mamy Twoje dane?

Twoje dane otrzymaliśmy od Ciebie np. podczas wypełniania formularza kontaktowego, rozmowy z konsultantem, czy przy okazji Twoich wizyt na naszej stronie internetowej, gdyż gromadzimy informacje w plikach cookies oraz inne identyfikatory internetowe.

Podajesz nam swoje dane w pełni dobrowolnie, jednakże w przypadku gdy tego nie zrobisz – nasza współpraca będzie utrudniona lub niemożliwa.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności, dostępną pod linkiem: polityka prywatności.

Jaki jest cel i podstawy prawne przetwarzania przez nas Twoich danych?

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych jest nawiązanie współpracy w zakresie świadczonych przez nas usług oraz realizacja umowy. Będziemy też przetwarzać Twoje dane w celu obsługi reklamacji, jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług, a także dochodzenia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy.

Twoje dane, które udostępniasz nam za pomocą formularza kontaktowego, przetwarzamy w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość.

Przetwarzamy również dane osobowe osób, które polubiły nasz profil społecznościowy prowadzony na portalu Facebook®. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia prowadzenia i bieżącego zarządzania naszym profilem, w tym w celu komunikowania się ze społecznością oraz organizowaniem wydarzeń, na zasadach określonych funkcjonalnościami oraz regulaminem portalu.

Ponadto przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji naszych obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym obowiązków podatkowych i rachunkowych.

Dodatkowy cel przetwarzania przez nas danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez badanie satysfakcji klienta oraz dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszej stronie. Możemy również przetwarzać Twoje dane w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

Jeżeli chcesz poznać podstawy prawne przetwarzanych przez nas danych, wszelkie informacje dostępne są pod linkiem: .

Komu przekazujemy Twoje dane?

Twoje dane osobowe co do zasady wykorzystujemy na własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom, z którymi współpracujemy, czyli z takimi którzy dostarczają nam swoje usługi, abyśmy w sposób prawidłowy mogli wywiązywać się ze swoich obowiązków wobec klientów, pracowników. Są to: dostawcy usług IT, firmy na których serwerach znajduje się nasza strona internetowa oraz poczta elektroniczna, dostawcy oprogramowania i aplikacji, w których przetwarzamy dane osobowe, biuro rachunkowe.

Dbając o bezpieczeństwo Twoich danych, do współpracy wybieramy wyłącznie kontrahentów, którzy dają gwarancję bezpiecznego przetwarzania powierzonych danych osobowych.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych przepisami prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Jaki jest czas przetwarzania przez nas danych osobowych?

Będziemy przetwarzali Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania umowy, a także po jej zakończeniu w terminach pozwalających na dochodzenie roszczeń oraz wykonanie obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych.

Jakie masz uprawnienia wobec PCAT w zakresie przetwarzanych danych?

Niezależnie od podstaw prawnych przetwarzania danych gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

W każdym momencie możesz zwrócić się do nas z zapytaniem dlaczego i w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. Jeśli zauważysz, że Twoje dane są nieprawidłowe albo niekompletne zgłoś to, abyśmy mogli je jak najszybciej poprawić. Masz również prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych lub ograniczenia ich przetwarzania, jeśli przepisy na to pozwalają.

W celu realizacji przysługujących Ci uprawnień, zapoznaj się z procedurą dostępną pod linkiem: .

W jakich sytuacjach możesz sprzeciwić się wobec przetwarzania Twoich danych osobowych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym profilowane są dla tego celu.

Kiedy masz prawo wniesienia skargi?

Jeżeli uznasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe niezgodnie z prawem, przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czy przekazujemy Twoje dane osobowe do państw trzecich?

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, a więc państw leżących poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).

Czy przetwarzamy Twoje dane osobowe automatycznie (w tym poprzez profilowanie)?

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób automatyczny, mogą podlegać profilowaniu jednak nie będą przedmiotem procesu automatycznego podejmowania decyzji, które wywołują skutki prawne.

Informator Ochrony Danych

Regulamin Informatora

Klauzula informacyjna art. 13

Klauzula informacyjna art. 14

Udostępnij stronę

Szukasz wyjątkowego doradcy dla Twojego biznesu?