Nasza kadra

Ludzie zatrudnieni do realizacji projektu, bez względu na to czy w ich gestii jest kierowanie projektem czy tylko praca w zespole projektowym , powinni charakteryzować się dużym zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności za wyniki przedsięwzięcia, w którym uczestniczą.

– Joanna Haffer

Paulina Sławicka
Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych

Specjalista ds. ochrony danych osobowych w jednostkach samorządu terytorialnego.
Absolwentka Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku Ochrona Danych Osobowych i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalista w sprawach cywilnych oraz gospodarczych zajmujący się obsługą prawną instytucji publicznych.

Magdalena Kliczka-Bałchan
Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych

Absolwentka Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Ochrona Danych Osobowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalista ds. ochrony danych osobowych w jednostkach samorządu terytorialnego oraz podległych im jednostkach organizacyjnych, w tym również w szkołach i placówkach oświatowych.

Agnieszka Parol-Górna
specjalista ds. wdrożeń, Inspektor Ochrony Danych

Doświadczony pracownik samorządowy, praktykę zdobywała m.in. w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Uczestniczka studiów podyplomowych na kierunku Inspektor Ochrony Danych w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Realizuje wdrożenia w podmiotach gospodarczych i publicznych. Ceniona dzięki swojej bezpośredniości oraz umiejętności przekazywania praktycznej wiedzy niezbędnej do prawidłowego zastosowania systemu ochrony danych osobowych. Absolwentka studiów ekonomicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Emilia Polańska
prawnik, Inspektor Ochrony Danych

Absolwentka Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Ochrona Danych Osobowych na UMCS w Lublinie oraz studia podyplomowe na kierunku Prawo medyczne i farmaceutyczne na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Warszawie.
Współpracuje z podmiotami medycznymi, hotelami, firmami prywatnymi, jednostkami samorządu terytorialnego oraz podległymi im jednostkami organizacyjnymi, w tym także z placówkami oświatowymi, dzięki czemu posiada szerokie kompetencje poparte wiedzą i doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych.

Rafał Górny
Inspektor Ochrony Danych, Audytor Wewnętrzny SZBI

Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg. PN-EN ISO 19011:2012 PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06. Autor nowatorskich metod wdrożeniowych w sektorze prywatnym, współzałożyciel zespołu PCAT. Regularny uczestnik konferencji organizowanych przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Doświadczony szkoleniowiec i zwolennik „najprostszych” rozwiązań.

Marek Majewski
specjalista ds. dostępności cyfrowej, doradca IT

Specjalizuje się w ocenie dostosowania stron internetowych oraz dokumentów elektronicznych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (WCAG). Stanowi wsparcie w zakresie wdrażania i efektywnego wykorzystania posiadanego sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Doradca IT w myśl zasad: privacy by design, privacy by default. Przeciwnik skomplikowanych i kosztownych rozwiązań wdrożeniowych.

Daniel Grześko
Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa

Biegły sądowy z zakresu informatyki śledczej z listy Sądu Okręgowego w Lublinie – o specjalności informatyka śledcza i inwigilacja elektroniczna. Licencjonowany Detektyw i Konsultant d/s bezpieczeństwa IT. Doświadczony praktyk przy wykonywaniu audytów kontr-inwigilacyjnych, testach penetracyjnych, testach socjotechnicznych czy odzyskiwaniu danych z urządzeń mobilnych. Wykładowca akademicki na WSPA w Lublinie na kierunku „Informatyka Śledcza” oraz szkoleniowiec z zakresu bezpieczeństwa informacji i technik kontr-inwigilacyjnych.

Karol Górny
Inspektor Ochrony Danych, Audytor Wewnętrzny

Współzałożyciel zespołu PCAT, wdrożeniowiec ISO oraz SZBI wg. PN-EN ISO 19011:2012 PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06. Specjalista ds. Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji korporacyjnej. Absolwent kierunków Administracji oraz Ochrony Danych Osobowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Praktyk autorskich metod wdrożeniowych z jedenastoletnim doświadczeniem na rynku B2B.

Udostępnij stronę

Szukasz wyjątkowego doradcy dla Twojego biznesu?