O NAS

Uczciwie budujemy długotrwałe relacje

KIM JESTEŚMY?

Polskie Centrum Audytu to szkolenia, doradztwo i wsparcie w dziedzinach ochrony danych osobowych, zarządzania bezpieczeństwem informacji, cyberbezpieczeństwa, prawa, telekomunikacji i energetyki. Nasze działania polegają na przeprowadzaniu audytów i szkoleń, tworzeniu oraz wdrażaniu procedur i mechanizmów ułatwiających i legalizujących prowadzenie biznesu w dzisiejszej rzeczywistości.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?
Jesteśmy zespołem radców prawnych, adwokatów, audytorów wewnętrznych, wdrożeniowców ISO, szkoleniowców, specjalistów ds. IT. Większość z nas to absolwenci kierunków związanych z ochroną danych osobowych i cyberbezpieczeństwem na różnych uczelniach wyższych, takich jak Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej, Akademia Leona Koźmińskiego, Polska Akademia Nauk, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uczelnia Łazarskiego.

Doświadczenie:
Pełnimy funkcję Inspektora Ochrony Danych w niemal 200 organizacjach takich jak urzędy miast, urzędy gmin, szpitale, banki, jednostki podległe samorządom, szkoły, spółki miejskie, hotele, korporacje komunikacyjne, przedsiębiorstwa gospodarek komunalnych, spółdzielnie mieszkaniowe, małe i średnie spółki prawa handlowego oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Z sukcesem wdrożyliśmy już RODO u ponad 400 zadowolonych klientów, co zostało poświadczone referencjami.

MAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W SEKTORZE USŁUG DLA BIZNESU
KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE
EFEKTY NASZEJ PRACY POPARTE REFERENCJAMI
Udostępnij stronę

Szukasz wyjątkowego doradcy dla Twojego biznesu?